Free Delivery
No Minimum Order!


TeacherSchoolCity, St
Kara BarwickLong Mill Elementary SchoolYoungsville, NC
Lanelle SuttonBrogden Middle SchoolDudley, NC
Andy RussellMt. Pleasant High SchoolMt.Pleasant, NC
Christy BostClear Creek Elementary SchoolCharlotte, NC
Raymond KeelerHeyward Career and Technology CenterColumbia, SC
Cynthia WilliamsRound Top Elementary SchoolBlythewood , SC
Charles WhiteEnfield Middle SchoolEnfield, NC
Lindsey AntleyChapin Intermediate SchoolChapin, SC
Lauren DeSplinterDutch Fork High SchoolIrmo, SC
Richard DavisAlbemarle High SchoolAlbemarle, NC
WeekTeacherSchoolCity,
1Jayme WilsonHilton Head School of the Creative ArtsHilton Head Island, SC
2April VermeireBradford Preparatory SchoolCharlotte, NC
3Kathleen CunninghamCommunity House Middle SchoolCharlotte, NC
4Samantha RigbyHarrisburg Elementary SchoolIndian Land, SC
5Lisa HerringMetro SchoolCharlotte, NC
6Latrisha TuckerMonarch Elementary SchoolUnion, SC
7Tammie HardyIrmo Middle SchoolColumbia, SC
8Heather LockardNorwayne Middle SchoolFremont, NC
9Jennifer NancePage Street ElementaryTroy, NC
10Lauren StillPleasant Knoll Middle SchoolFort Mill, SC
11Paige BrunerNeuse Charter SchoolSmithfield, NC
12Andy RussellMount Pleasant High SchoolMt. Pleasant, NC
Week 12 WinnersSchoolCity, St
Kara BarwickLong Mill Elementary SchoolYoungsville, NC
Lanelle SuttonBrogden Middle SchoolDudley, NC
Andy RussellMt. Pleasant High SchoolMt.Pleasant, NC
Christy BostClear Creek Elementary SchoolCharlotte, NC
Raymond KeelerHeyward Career and Technology CenterColumbia, SC
Cynthia WilliamsRound Top Elementary SchoolBlythewood , SC
Charles WhiteEnfield Middle SchoolEnfield, NC
Lindsey AntleyChapin Intermediate SchoolChapin, SC
Lauren DeSplinterDutch Fork High SchoolIrmo, SC
Richard DavisAlbemarle High SchoolAlbemarle, NC
 
Week 11 WinnersSchoolCity, St
Paige BrunerNeuse Charter SchoolSmithfield, NC
Beth BishopSpringdale Elementary SchoolWest Columbia, SC
Stevie ScottCentral ElementaryJackson, NC
Christy WojenskiCC Griffin Middle SchoolConcord, NC
Amanda AustinDevonshire ElementaryCharlotte , NC
Jen GallivanIra B JonesAsheville, NC
Rhonda YommerFloyd D Johnson Technology CenterYork, SC
Elisabeth PetersonBallentine Elementary SchoolIrmo, SC
Kimberly SmithNursery Road ElementaryColumbia, SC
Laura DavisCalhoun Academy of the ArtsAnderson, SC
 
Week 10 WinnersSchoolCity, St
Alyssa GulleyPitts School Road Elementary SchoolConcord, NC
Melanie TitaWaddell Language AcademyCharlotte, NC
Lauren StillPleasant Knoll middle schoolFort Mill, SC
David BernsNation Ford High SchoolFort Mill, SC
Jennifer EskridgePine Ridge MiddleWest Columbia, SC
Julie OrtizTownship Three Elementary SchoolShelby, NC
Anna GunnOak Pointe Elementary SchoolIrmo, SC
Casey DavisMeadow Glen ElementaryLexington, SC
Mary LambertLake Murray Elementary SchoolLexington, SC
Ken MaconWest Stanly High SchoolOakboro, NC
 
Week 9 WinnersSchoolCity, St
Lindsey StephensonOrchard Park Elementary SchoolFort Mill, SC
Brook BridgesChapin Elementary SchoolChapin, SC
Joyce HansenWest Stanley Middle SchoolLocust, NC
Jennifer NancePage Street Elementary SchoolTroy, NC
Katie TesorieroPleasant Ridge Elementary SchoolGastonia, NC
Darnell MurilloWinget Park Elementary SchoolCharlotte, NC
Carolyn ValentineHickory Ridge Middle SchoolHarrisburg, NC
Lisa CrawfordPiedmont Technical CollegeGreenwood, SC
Hollis KimbrellBrewer Middle SchoolGreenwood, SC
Shannon WilsonPine Lake PreparatoryMooresville, NC
 
Week 8 WinnersSchoolCity, St
Alexandra PintoBusbee Creative Arts AcademyCayce, SC
Amy BrownSpring Hill High SchoolChapin, SC
Emily TimberlakeRiver Springs ElementaryIrmo, SC
Leslie ReevesHarbison West ElementaryIrmo, SC
Nicole RitterIndian Land High SchoolIndian Land, SC
Heather LockardNorwayne Middle SchoolFremont, NC
Channon SloanHarold E Winkler MiddleConcord, NC
David MortonLeesville High SchoolRaleigh, NC
Suzanne UmbaughTopsail High SchoolHampstead, NC
Brenda WhitleyCentral ElementaryAlbemarle, NC
 
Week 7 WinnersSchoolCity, St
Rachael HarperSouth Mebane ElementaryMebane, NC
Cara deLightHillcrest ElementaryBurlington, NC
Alyssa McAllisterRawlinson Road Middle SchoolRock Hill, SC
Wendi HumphriesBrookland-Cayce High SchoolCayce, SC
Casey ParkerChapin Middle SchoolChapin, SC
Tammie HardyIrmo MiddleColumbia, SC
Elizabeth KeefePocalla Springs Elementary SchoolSumter, SC
Lawanda PaulGLEAMNS Head StartAbbeville, SC
Glendon MabeTroy Elementary SchoolTroy, NC
Kelly Roth-McGilvaryQueens Grant Community SchoolMint Hill, NC
 
Week 6 WinnersSchoolCity, St
Latrisha TuckerMonarch Elementary SchoolUnion, SC
John IsleyDorman Freshman CampusRoebuck, SC
Amber TynerVirginia Williamson ElementaryBolivia, NC
Karen KishAirport High SchoolWest Columbia, SC
Courtney HuntBroadview Middle SchoolBurlington, NC
Jessica GoingsR H Fulmer Middle SchoolWest Columbia, SC
Christy CaseyMary H Wright Elementary SchoolSpartanburg, SC
Evangelia PatelosWilson's Mills Elementary SchoolWilson's Mills, NC
Cami HelmsNorth Stanly Middle SchoolRichfield, NC
Amanda FurrRichfield Elementary SchoolRichfield, NC
 
Week 5 WinnersSchoolCity, St
Kathy HopkinsBerea Middle SchoolGreenville, SC
Lindsay PoagNorthwest Middle SchoolTravelers Rest, SC
Jennifer SteppSims Middle SchoolUnion, SC
Amy PeelerHurley Elementary SchoolSalisbury, NC
Lisa HerringCharlotte Metro SchoolCharlotte, NC
Jasmine HunterGrier Middle SchoolGastonia, NC
David LandesStonewall Jackson Youth Development CenterConcord, NC
Trudy FarnellSmithfield-Selma High SchoolSmithfield, NC
Kaytee HillNorth Stanly Middle SchoolNew London, NC
Rebekah HartYork Comprehensive High SchoolYork, SC
 
Week 4 WinnersSchoolCity, St
Brooke ParrisGable Middle SchoolRoebuck, SC
Angie PaulIndian land elementaryIndian land, SC
Cheznee DailyLangtree Charter AcademyMooresville, NC
Rachel McIntryreWestern Alamance HSGraham, NC
Samantha RigbyHarrisburg Elementary SchoolIndian Land, SC
Aimee SandersWestview Middle SchoolGreenwood, SC
Vince BeasleyEastern Wayne High SchoolGoldsboro, NC
Stacey KryswickiMcGee's Crossroads Middle SchoolBenson, NC
Angie GibsonNorwayne MiddleFremont, NC
Jennifer BaucomBadin ElementaryBadin, NC
 
Week 3 WinnersSchoolCity, St
Jennifer CzarBerea Middle SchoolGreenville, SC
Sarah PennyWestcliffe ElementaryGreenville, SC
Jenna RossiHanford Dole Elementary SchoolSalisbury, NC
Virginia (Windy) LampsonGraham High SchoolGraham, NC
Kathleen CunninghamCommunity House Middle SchoolCharlotte, NC
Marianne CarrollHilton Head Island Early Childhood CenterHilton Head Island, SC
Kem OwensWare Shoals Primary SchoolWare Shoals, SC
Lisa EstepWest View ElementaryGarner, NC
Christie StaffordNorwayne Middle SchoolFremont, NC
Alex RodriguezSouthern Wayne High SchoolDudley, NC
 
Week 2 WinnersSchoolCity, St
Joe ChapaOconee Christian AcademySeneca, SC
Justin RichardsDorman Freshman CampusRoebuck, SC
Jonesha BridgesRB Dean ElementaryMaxton, NC
Britnee ReidYork Chester MiddleGastonia, NC
Maria SetzerRiver Bend MiddleClaremont, NC
Krystal McGrewLaurens ElementaryLaurens, SC
Emily PaulNorwayne MiddleFremont, NC
Marlen SimonRiver Dell ElementaryClayton, NC
Anna KingRosewood ElementaryGoldsboro, NC
April VermeireBradford PreparatoryCharlotte, NC
 
Week 1 WinnersSchoolCity, St
Lisa DeboMcAlpine ElementaryCharlotte, NC
Vivian NoeAlamance Burlington Early/Middle CollegeGraham, NC
Jennifer FisherAlamance Burlington Early/Middle CollegeGraham, NC
Drew CheapHawfields Middle SchoolMebane,NC
David ShivesCommunity House Middle SchoolCharlotte, NC
Ann SalwayAbner Creek AcademyDuncan, SC
Jayme WilsonHilton Head Island School for the Creative Arts  Hilton Head Island, SC
Mary Elizabeth  VanHeule Concord Elementary  Anderson, SC
Gine BarbourMcGee's Crossroads Elementary School  Angier, NC
Alicia StevensRosewood High SchoolGoldsboro, NC
                    

Delivering Solutions for Over 50 Years!